Villa Bergera

Wachlarz możliwości

Dla nas wszystkie spotkania są ważne

Home

Villa Bergera

Tradycyjna polska kuchnia z włoskimi i niemieckimi akcentami, pokoje hotelowe o wysokim standardzie, sala bankietowa na 180 osób i wiele innych udogodnień. To wszystko w bajecznym wnętrzu zabytkowego budynku z XIX wieku otoczonego stuletnim drzewostanem.

W Dzierżoniowie

Zapraszamy do pensjonatu i restauracji w Villi Bergera. Dodatkowym atutem tego miejsca jest lokalizacja – niemal w samym centrum malowniczego Dzierżoniowa, na Dolnym Śląsku. W pobliżu znajduje się dworzec PKP i dworzec autobusowy.

Nasza oferta

Villa Bergera to połączenie pensjonatu i restauracji, gdzie można spędzić romantyczny weekend we dwoje lub zorganizować dowolną imprezę.
Dysponujemy salą bankietową, która łącznie pomieści ok. 250 osób, stając się tym samym idealnym miejscem na organizację hucznego przyjęcia weselnego, studniówki czy szkolenia dla pracowników.
W naszym hotelu znajdują się pokoje 1-,2-,3- i 4- osobowe, a restauracja oferuje tradycyjne polskie dania w nowoczesnej odsłonie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wesela

Przyjęcie weselne w zabytkowym wnętrzu i wyjątkowej scenerii? Villa Bergera gwarantuje niepowtarzalną oprawę i obsługę na najwyższym poziomie.

Restauracja

Jesteśmy tradycjonalistami, ale nie lubimy nudy, dlatego nasza kuchnia jest zróżnicowana. Potrafi podbić nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Konferencje

Dogodnie położony i odpowiednio wyposażony nasz obiekt idealnie się sprawdza do organizacji konferencji i związanych z nimi bankietów.